Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

Mysli pozitivně, žij v harmonii

V rámci projektu „Mysli pozitivně, žij v harmonii“, který probíhá v současné době v České republice a na Slovensku, bychom Vám rádi nabídli možnost vyzdobit si čekárny, polikliniky, nemocnice, školy a školky motivátory (pozitivní citáty).

Hlavním cílem projektu je zpříjemnit všem lidem chvíle strávené mimo domov a to jak pacientům v nemocnicích, tak i lidem v každodenním životě - v kancelářích, ve školách, na úřadech, v čekárnách MHD, v autobusech… a zároveň je tak přivést na jiné – pozitivní myšlenky, v duchu známého rčení – „Veselá mysl půl zdraví!“. Jedním z partnerů, kteří se k nám již připojili, je Bohumínská městská nemocnice. Motivátory se dají umístit na různé nástěnky, mohou se orámovat a pověsit jako obraz nebo se třeba můžou rozvěsit ve třídách pomocí kolíčků.

Jedná se o zcela dobrovolný projekt, který je financován a zajišťován za pomoci ochotných a dobrosrdečných lidí, kteří tuto činnost provádí ve svém volném čase, a ke kterému se můžete připojit i Vy.

Motivátory (pozitivní citáty) najdete na https://drive.google.com/folderview?id=0B9f13J8WxMC8WmY4MUZtTThWdEE&usp=sharing

Obrázky jsou připraveny v dobré kvalitě, vhodné pro tisk a jsou také přístupné pro šíření prostřednictvím webových stránek, sociálních sítí, komunit, fóru a jakýchkoli jiných zdrojů. Prosíme, abyste tak činili v nezměněné podobě, nekomerčním způsobem a s uvedením zdroje. Bude-li potřeba udělat změny např. rozměru, textu, obrázku, kontaktujte nás a my Vám požadované změny uděláme. Děkujeme!

Každý člověk může „ve svém městě“ udělat něco krásného pro sebe i pro ostatní!

Poslední projekty příspěvky

Aktivní účastníci Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA společně vytvořili inspirující makety obrázků s dobrými a poznávacími syžety a Allatruškou. Na obrázcích jsou jednoduše a srozumitelně vysvětleny duchovní a morální hodnoty tvořivé společnosti. Co je to dobro, sebepoznání, přátelství, vzájemná pomoc a jednota.
Tags: 0
Mysli pozitivně, žij v harmonii 11. června 2015 11:54
I jeden člověk dokáže udělat mnohé právě na místě, kde se nyní nachází. Díky iniciativě upřímného a dobrosrdečného člověka, který zrealizoval svoji vnitřní touhu - podělit se o dobro a přinést pozitivní okamžiky do života lidí, kteří navštěvují Brněnskou polikliniku, se stěny chodby vyzdobily krásnými obrázky s citáty významných osobností. Dnešek vytváří náš lepší zítřek!
Tags: 0
Mysli pozitivně, žij v harmonii 10. června 2015 0:21
Díky iniciativě aktivních a dobrosrdečných lidí byly umístěny v autobusech MHD města Mariánské Lázně obrázky s pozitivními citáty, které cestující nejen pohladí po duši, ale zároveň jim pomohou naladit se na dobré myšlenky a tím si zpříjemnit svůj den. Každý ve svém městě může udělat něco dobrého pro ostatní!
Tags: 0
Mysli pozitivně, žij v harmonii 10. dubna 2015 8:38
Příjemný a srdečný rozhovor s ředitelem Bohumínské nemocnice, lékařem, upřímným a báječným člověkem MUDr. Vojtěchem Balcárkem na kanálu AllatRa TV Česko-Slovensko. „Hlavní je pozitivní přístup a tolerance. Oboustranná tolerance. Dnes jsou tato slova zvlášť aktuální. Můžeme to pozorovat na internetu a na facebooku, lidé se snaží neustále vymezovat a bojovat mezi sebou. Myslím, že to není dobré. Opravdu by lidé měli být k sobě tolerantní,…
Tags: 0

Všechny záznamy 'Mysli pozitivně, žij v harmonii'