Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

Aktuality

JEDINÉ ZRNO

JEDINÉ ZRNO

22-11-2017

fundamentální sociálny výskumný projekt

Medzinárodného spoločenského hnutia „ALLATRA“

Základná úloha – preanalyzovať súčasné osobitosti duchovného rozvoja, úroveň uvedomenia v chápaní hlavných prvkov hodnotového kontextu náboženského svetonázoru vo svetovej spoločnosti. Odhaliť jediné zrno duchovných znalostí na báze spoločných pôvodných duchovných zŕn svetových náboženstiev, prúdov a smerov a tiež schémy práce vedomia, jeho mozaikovitý a ambivalentný charakter (dvojaký, obsahujúci v sebe protirečenia), zvláštnosti spiatočníctva („zatemnenia“, tmárstva, nevraživosti) vedomia, preferenčné algoritmy reakcií na ním vnesené špecifické zmeny, zviazané s vieroučnými princípmi v rôznych náboženstvách; možnosti a varianty nivelácie prejavov duchovno-mravnej krízy v podmienkach globalizácie. Ukázať, aké sú osobitosti ducha zjednotenia a protirečení vedomia v duchovnom dedičstve ľudskej civilizácie. Nájsť spoločné sociálne a duchovno-mravné faktory konsolidácie svetovej spoločnosti v súčasnej etape.

Přečtěte si více...


SETKÁNÍ pod názvem "JEDNOTA NA DUCHOVNĚ-MRAVNÍM ZÁKLADĚ"

Milí čtenáři a příznivci knih Anastasie Novych, jménem dobrovolníků Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA Vás srdečně zveme na setkání pod názvem "JEDNOTA NA DUCHOVNĚ-MRAVNÍM ZÁKLADĚ".

Na co se můžete těšit?

Dozvíte se mnoho zajímavého o činnosti dobrovolníků z MSH AllatRa, budete se moci podělit o své vlastní zkušenosti s ostatními, prodiskutovat znepokojující otázky a samozřejmě se seznámit s milými lidmi z různých měst a také s hosty z Kyjeva, kteří jdou rovněž cestou duchovního rozvoje.Bylo toho řečeno a napsáno již hodně, nástroje již byly dány. Vlastní zkušenost každého z nás je nyní to nejcennější, co společně máme.

2.12.2017 od 11:00 hodin, Ostrava - Výstaviště Černá louka, Pavilón A - konferenční sál - vstup bočním schodištěm od parkoviště


Vstup volný

pořádají účastníci MSH AllatRa

rezervace míst: Michal Krawiec, tel: +420 733 111 676, email: [email protected]

Přečtěte si více...


BESEDA "OTÁZKY A ODPOVĚDI NA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ…" - 22.10.2016

Unikátní beseda pro všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní rozvoj a směřování celé společnosti. Zároveň je určená všem čtenářům knih Anastasie Novych, kteří se seznámili s tímto nevšedním dílem, pracují nad sebou a mají v sobě nezodpovězené nejniternější, osobní otázky. Odpovídat budou naši hosté z Kyjeva - Vladimír Širin a Andrej Kovtunov. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost setkat se s lidmi, jejichž život není pouhá existence, nýbrž život naplněný radostí, štěstím, láskou a harmonií.

Přečtěte si více...


Besedy s názvem - Globální změny klimatu: fakta bez mýtů a účinné způsoby řešení daných problémů.

Změna klimatu je očividná a probíhá po celé planetě. Někde sucho, jinde záplavy nebo otřesy země. To, co se děje v ostatních částech světa je úzce spojeno s každým z nás a týká se to všech obyvatel planety Země.

Účastníci Mezinárodního společenského hnutí AllatRa chtějí sérií besed na toto téma seznámit širokou veřejnost s nastalou situací a také s účinnými způsoby řešení vzniklých problémů. Seznámit vás se skutečným stavem klimatu, sdělit nezkreslené údaje a předat skutečná fakta a podložené informace. Pojďme společným úsilím, na základě cti, svědomí a respektování skutečných lidských hodnot, pomoci zmírnit možné následky přírodních kataklyzmat a zachovat tak planetu pro další generace. Být člověkem tady a teď je skutečným činem.

Přečtěte si více...


Děkujeme všem dobrovolníkům z různých zemí světa - účastníkům Mezinárodního společenského hnutí "ALLATRA", kteří se podle svých možností aktivně podíleli na tvorbě tohoto filmu.
Během pouhých několika dní měla anglická verze filmu více než 780 000 zhlédnutí.
https://www.youtube.com/watch?v=5RRXG...
Plná anglická verze filmu je k dispozici na kanálu
"AllatRa TV "AllatRa TV North America". https://youtu.be/BK8wjHT547M

Fakta, komentáře, dokumentární materiál, mezinárodní dokumenty na ochranu lidských práv. O žalostném stavu svobody projevu, o předem objednané štvanici na Igora Danilova, kterého lidé v mnoha zemích nazývají Člověkem Míru. I když je křesťan, otevřeně promluvil na obranu pravého islámu a o jednotě všech lidí na této planetě. O problémech mezinárodní žurnalistiky.

Přečtěte si více...


This is a video appeal to the international community regarding outrageous events and abuses of human rights and liberties, which have recently taken place in Ukraine. Fake programs, pseudo-investigations and slanders by dishonest journalists of Ukrainian TV channels.

Přečtěte si více...


AllatRa Radio

AllatRa Radio

13-02-2016

Programy:- Dobro ve tvém městě;- Audiokniha «AllatRa»; - Audio knihy Anastasie Novych;- Dobré zprávy;- Moudrá podobenství;- AllatRa spojuje;- Setkání se sebou samým; - Radio Klub «Knihy DobroTY»;- Dobrá hudba. Celodenní nekomerční vysílání bez reklam.

http://germany.topradio.cz:8000/allatra128

Přečtěte si více...


12. září 2015 proběhne v ukrajinském městě Borispol, díky iniciativě účastníků Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA, senzační výstava unikátních obrazů a knih ANASTASIE NOVYCH s názvem „Dílo jednoho člověka spojuje celý svět“.

Tato kulturní a společenská akce podporující intelektuální a duchovní rozvoj společnosti se bude konat u příležitosti oslav 1000 - letého výročí města Boryspil a to pouze jediný den od 12:00 do 17:00 hodin.

Přečtěte si více...


Škola Dobra ALLATRUŠKA

Milé dětí a rodiče!

Srdečně Vás zveme do školy Dobra - Allatruška!

School_AllatrochkaCo jsme pro Vás připravili:

-spoustu her pro rozvoj představivosti a obratnosti; cvičení, která rozvíjí schopnost cítit, krátká videa a pohádky; zažijeme společně přátelskou atmosféru a hodně úsměvů; budeme také mluvit s dětmi o konání dobra a o tom, proč dobro vždy zvítězí nad zlem; budeme rozvíjet jejich pozornost a naučíme je řídit jeden ze svých nástrojů – tělo.

Spolu s rodiči budeme skládat příběhy, a co je nejdůležitější, poletíme na svých pocitech a objevíme nádherné, příjemné a bezpečné místečko uvnitř sebe, kam se vždy můžeme vracet a kde se vlastně i „rodí dobro“- naše dobré, laskavé a radostné pocity, kterými se potom dělíme s ostatními.

Moc se na vás těší náš tým a Allatruška!

Přečtěte si více...


Festival EVOLUTION 17.4-19.4 dubna 2015

Jste srdečně zváni na festival „EVOLUTION“. Máme nejen pro děti připraveny nové odznáčky a další dárkové předměty ZDARMA. Naučíme se skládat papírový origami květ lotosu nebo dělat vlastní mandalu - vhodné jak pro děti, tak i dospělé. Zpříjemníte si chvíle tvořivou činností. Vše si můžete odnést s sebou a POHODU také:) Polahoda - pozitivní noviny do každé rodiny - distribuce zdarma po celé ČR a SR.

Těšíme se na vás!

Přečtěte si více...