Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

HARMONICKÉ PARTNERSKÉ VZTAHY

Psychologie, psychoterapie AllatRa 22. dubna 2016 10:01
 HARMONICKÉ PARTNERSKÉ VZTAHY

Harmonické partnerské vztahy

překonání krize v partnerství

Popis:

Jedná se o dvoudenní seminář transformace a praktických řešení pro vytvoření harmonických vztahů v rodině a ve společnosti vůbec. Věděli jste, že při komunikaci s ostatními lidmi se pouze 30% vnímání realizuje na viditelné úrovni a 70% vnímání se děje na skryté úrovni? Jedná se totiž o bezprostřední, přímou, energetickou výměnu informací, ve které hlavní roli hraje to, co si doopravdy myslí a cítí člověk ve vztahu k jiné osobě a jaké má skutečné záměry. Vnitřní obsah závisí na tom, kdo v nás komunikuje v danou chvíli- spotřebitelsky naladěné ego nebo vyšší "já", skutečná Osobnost člověka… Chcete-li mít upřímné, harmonické vztahy s lidmi ve vašem okolí, pak tento seminář je právě pro vás! Velmi přínosný může být i pro ty, jejichž profese je přímo spojena s budováním vztahů ve společnosti. Náš seminář vám poskytne spolehlivé znalosti o procesu budování takových vztahů mezi lidmi.

Cílová skupina: Psychologové, terapeuti, sociální pracovníci a všichni, kdo se zajímají o problematiku budování rovnocenných vztahů mezi lidmi.

Náplň semináře:

• Co ovlivňuje a určuje kvalitu komunikace?

• Jak pomoci sobě a partneru přejít na úroveň harmonických vztahů?

• Tři úrovně vztahů mezi lidmi: viditelná komunikace, bezprostřední energetická a informační výměna, energie, od duše k duši na úrovni hlubokých pocitů.

• Jak se naučit najít kompromisy v kritických situacích a zůstat v rovnováze?

• Co je potřebné pro obnovu ztracené harmonické jednoty?

V praktické části školení pochopíte a pocítíte, že schopnost komunikovat na úrovni duchovní složky člověka otevírá neomezené možnosti! Tato komunikace umožňuje získat vnitřní zkušenost bezpodmínečné duchovní lásky, trvalého štěstí a pravé svobody (svoboda od ega); naplnit jakýkoliv vztah čistotou, upřímností a vzájemnou pomocí v cestě k duchovnímu sebezdokonalování. Opíraje se o vrozené schopnosti empatie a soucítění s pocity jiné osoby, budovat vztahy, ve kterých není místo pro skrytý vliv, potlačování či nadvládu.

Tags: allatra 0


Be first!

Please, login or register for commenting!