Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

Posts of "Mysli pozitivně, žij v harmonii" blog

Příjemný a srdečný rozhovor s ředitelem Bohumínské nemocnice, lékařem, upřímným a báječným člověkem MUDr. Vojtěchem Balcárkem na kanálu AllatRa TV Česko-Slovensko. „Hlavní je pozitivní přístup a tolerance. Oboustranná tolerance. Dnes jsou tato slova zvlášť aktuální. Můžeme to pozorovat na internetu a na facebooku, lidé se snaží neustále vymezovat a bojovat mezi sebou. Myslím, že to není dobré. Opravdu by lidé měli být k sobě tolerantní,…
Tags: 0
Díky iniciativě aktivních a dobrosrdečných lidí byly umístěny v autobusech MHD města Mariánské Lázně obrázky s pozitivními citáty, které cestující nejen pohladí po duši, ale zároveň jim pomohou naladit se na dobré myšlenky a tím si zpříjemnit svůj den. Každý ve svém městě může udělat něco dobrého pro ostatní!
Tags: 0
I jeden člověk dokáže udělat mnohé právě na místě, kde se nyní nachází. Díky iniciativě upřímného a dobrosrdečného člověka, který zrealizoval svoji vnitřní touhu - podělit se o dobro a přinést pozitivní okamžiky do života lidí, kteří navštěvují Brněnskou polikliniku, se stěny chodby vyzdobily krásnými obrázky s citáty významných osobností. Dnešek vytváří náš lepší zítřek!
Tags: 0
Aktivní účastníci Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA společně vytvořili inspirující makety obrázků s dobrými a poznávacími syžety a Allatruškou. Na obrázcích jsou jednoduše a srozumitelně vysvětleny duchovní a morální hodnoty tvořivé společnosti. Co je to dobro, sebepoznání, přátelství, vzájemná pomoc a jednota.
Tags: 0