Zastupitelství Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA v České republice

Publikace

KLIMATICKÁ APOKALYPSA JE NEVYHNUTNÁ

Ako tvrdia súčasné médiá, hlavným problémom civilizácie je napätá, krajne nestabilná geopolitická situácia a kríza verejnej správy. Práve o tomto sa nás snažia všemožne presvedčiť novinári, tí pri moci a vlády. Pozornosť verejnosti sa zámerne zameriava na problematiku ozbrojených konfliktov, rasových, náboženských a etnických sporov. Vnucujú nám falošné hrozby a tým sa snažia skryť informácie o skutočných nebezpečenstvách, ktoré visia nad ľudstvom.

Nastal čas pozrieť sa do očí neuspokojivým faktom a vniknúť do podstaty katastrofických udalostí na našej planéte, ktorá sa nachádza na okraji klimatickej apokalypsy.

Přečtěte si více...


Obyvatelia USA vo veľkom nebezpečenstve. Spojenie medzi psychoemocionálnym stavom spoločnosti a seizmickou aktivitou Země.

Tímu programátorov sa podarilo klasterizovať na mape Google všetky získané údaje o zemetraseniach z voľných zdrojov seizmického monitoringu (USGS Feed, EMSC Feed, GFZ Feed, RAS Feed, Natural Resources Canada, GeoScience Austrália) k dátumu 21.08.2017 a my sme odhalili šokujúce fakty – zo všetkých zemetrasení vyskytujúcich sa vo svete, vyše polovice pripadá na územie USA.

Teda, za obdobie 22.03.2017 - 21.08.2017 celkový počet zemetrasení na Zemi činil 54 815.

Takmer za päť mesiacov zberu dát bolo odhalené, že práve na území USA sa pozoruje najvyššia seizmická aktivita na planéte – viac ako 28 000 zemetrasení. Mimochodom, druhé miesto obsadili Grécko a Turecko, na spoločných územiach ktorých bolo v danom období pozorovaných vyše 6 000 zemetrasení.

Přečtěte si více...


Počas víkendu aj zemetrasenia odpočívajú

22. marca 2017 bol na internetovej stránke "ALLATRA Vesti" spustený projekt zberu dát o všetkých zemetraseniach na planéte Zem zo všetkých známych a verejne dostupných zdrojov monitoringu seizmickej aktivity našej planéty (USGS Feed, EMSC Feed, GFZ Feed, RAS Feed, Natural Resources Canada, GeoScience Australia ) pod všeobecným názvom "SEIZMOMONITORING".

Tímom "ALLATRA Vesti" bola odhalená zaujímavá závislosť seizmickej aktivity na dňoch v týždni. Vždy v pracovných dňoch je zemetrasení oveľa viac v porovnaní s víkendom.

Přečtěte si více...


Čo robiť pri zemetrasení. Príručka.

Všetci sme ľudia, všetci máme jedno bydlisko – Zem, jednu národnosť – ľudstvo, jednu hodnotu – život, vďaka ktorému môžeme dôstojne realizovať seba a zmysel svojej existencie vo vyššom duchovno-mravnom aspekte.


Přečtěte si více...


Japonsko. Prírodné katastrofy a klimatická realita dneška.

Japonské súostrovie patrí do tichooceánskeho vulkanického kruhu ohňa. Jednoducho povedané nachádza sa na zlome tektonických platní. V minulom storočí geológovia Toyokichi Harada a Edmund Naumann objavili 150 kilometrov juhozápadne od Tokia obrovský zlom zemskej kôry a nazvali ho Fossa Magna, čo v preklade znamená Veľká priekopa. Línia zlomu doslova rozdeľuje ostrov na polovicu.


Přečtěte si více...


Mýtická teória preľudnenia. Mapy rozloženia populácie na Zemi.

Anotácia: Analytická štúdia problému preľudnenia planéty. Prvá časť publikácie obsahuje niektoré historické fakty o vzniku teórie, ktorá popisuje históriu vzniku ideologického smeru "maltuziánstvo". Preskúmané je spojenie tejto ideológie s kruhmi tajných spoločností "slobodomurárov". Ak pre vás nie je zaujímavé vŕtať sa v histórii tajných spoločností, tak som si istý, že druhá časť, obsahujúca mapy sveta, ktoré dokazujú, že na našej planéte je plno voľného miesta, vás nenechá ľahostajnými. Tieto karty udivujú svojou jednoduchosťou a názornosťou a nepotrebujú zbytočných slov...


Přečtěte si více...


MÝTUS O PREĽUDNENÍ PLANÉTY - MESTO MENOM ZEM

Ukázalo sa, že na planéte je ešte viac ako dostatok miesta vhodného na osídlenie ľuďmi. Podľa odhadov popredných svetových vedcov zo skupiny Allatra Science, planéta je schopná uživiť 25 miliárd ľudí za predpokladu, že v oblasti spoločenských vzťahov budú prevládať morálno – kultúrne hodnoty.

Přečtěte si více...


Když slunce vychází na západě… neboli Džanibekův efekt a zemské klima.


„Vědci, kteří prováděli vrtné sondy v blízkosti pobřeží Antarktidy, učinili závratný objev, který pomůže předvídat budoucnost naší planety - .... na tomto ledovém kontinentu, jehož teplota byla kolem 20 stupňů Celsia, rostly lesy podobné tropickým deštným pralesům.“

Přečtěte si více...


Jak si v období kataklyzmat zachovat sebekontrolu. Osobní zkušenost z cesty ze Simferopolu do Atlanty.

„Říká se, že děti jsou k Bohu blíže. A je to pravda. Vždyť oni si užívají přirozenou a neustálou krásu. A dospělí? Ti žijí minulostí a nadějí na budoucnost. A co je minulost? Iluze dávno uplynulých dní. A co je budoucnost? Iluze přízračných myšlenek. Tak co je tedy ve skutečnosti život? Přítomný okamžik, ve kterém člověk žije tady a teď. Dospělí žijí ve svém omezeném virtuálním prostředí, a vše, co považují za důležité je – virtuální svět. A to je hra, hra, hra. Zdlouhavá hra, ne na život, ale na smrt…“ (z knihy „Na Křižovatce“ od Anastasie Novych)

Přečtěte si více...


Jak se chovat při povodních. INSTRUKCE.

V cyklu článků, zaměřených na téma mimořádných situací, rozebereme takovou událost, jakou je povodeň, objevující se obzvláště na jaře a na podzim, kvůli silným dešťům. Ačkoli by se zdálo, že povodeň není tak působivou katastrofou jako hurikán, tornádo nebo zemětřesení, zaujímají povodně vedoucí postavení v počtu opakování, pokrytí ploch a celkové průměrné roční ekonomické škodě.

Přečtěte si více...